Priemyselná výroba
Radovan Hankovský
Výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry
- Obec
- Zlaté
- Od roku
- 2002
- IČO
- 40 294 048
Radovan Hankovský
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 086 01 Zlaté
- Na trhu od
- 20. mája 2002
- IČO
- 40 294 048
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 23.66)
- Výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry
Podnikanie v číslach
- 24
- rokov na trhu
- 2002
- rok vzniku
- 9
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Radovan Hankovský
Radovan Hankovský – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zlaté. Podniká od 20. mája 2002.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry“ (23.66). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad výroba výrobkov z betónu, sadry a cementu, veľkoobchod v rozsahu voľných živností a maloobchod v rozsahu voľných živností.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Radovan Hankovský
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 40 294 048
- Dátum vzniku
- 20. mája 2002
- Miesto podnikania
- 086 01 Zlaté
- Živnostenský register
- Okresný úrad Bardejov, vložka č. 701-8793
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 23.66)
- Výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Radovan Hankovský zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.
-
Výroba výrobkov z betónu, sadry a cementu
-
Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
-
Maloobchod v rozsahu voľných živností
-
Príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
-
Príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
-
Prevádzkovanie hracích nevýherných automatov a hier
Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
- Výroba výrobkov z betónu, sadry a cementu
- Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- Maloobchod v rozsahu voľných živností
- Príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
- Príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
- Prevádzkovanie hracích nevýherných automatov a hier
- Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- Demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu
- Kamenárstvo
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Radovan Hankovský?
Miesto podnikania je v obci 086 01 Zlaté.
Čím sa Radovan Hankovský zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry“ (23.66). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba výrobkov z betónu, sadry a cementu; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností; príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne….
Aké je IČO – Radovan Hankovský?
IČO je 40 294 048.
Odkedy podniká Radovan Hankovský?
Podnikanie začalo 20. mája 2002. Na trhu pôsobí 24 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.